GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ
   
E-POSTA ADRESİ
ŞİFRE
Şifremi Unuttum
VIP Abonelik
Sadece VIP Abonelere Özel Avantajlar

1. İlanların fotoğraflarını görüntüleme

* İhale fotoğrafları tüm ihaleleri kapsamaz ve çoğunlukla İstanbul iline aittir. Nadiren diğer illerdeki ihale ilanlarına ait fotoğraflar da eklenmektedir

2. Vekaleten ihaleye iştirak etme hakkı

İhalelere girmek istiyorsunuz fakat vaktiniz yok. Ya da ihale prosedürü ile uğraşmak istemiyorsunuz. O zaman sizin yerinize avukatlarımız ihalelere girsin. Siz sadece girmek istediğiniz ihaleyi belirleyin ve ne kadar teklif vereceğinizi kararlaştırın.

3. Sınırsız sayıda ve sürede ilan inceleme hakkı

VIP abonelerimiz için tüm sınırları kaldırdık. Web sitemizi istedikleri süre ile, istedikleri adet ilan inceleyerek gezebilirler.

4. Ayrıcalıklı destek ve danışmanlık

İhale süreçleri ile ilgili ayrıcalıklı destek ve hukusal danışmanlık hizmetimiz sadece VIP abonelerimize verilir.

Unutmayın, profesyoneller VIP abone oluyor.
İcra ihalelerinden en iyi şekilde faydalanmak ve kar elde etmek için
VIP abone olmalısınız.

Eğer daha önce bir aboneliğiniz varsa hesabınızı VIP Hizmete Yükseltin.

Eğer daha önce bir aboneliğiniz varsa ödediğiniz tutar kadar size indirim çeki yollayabiliriz.
Bunun için lütfen bize mesaj gönderin.

Ana Sayfa   |    Hakkımızda   |    Nasıl İşliyor?   |    Abonelik Paketleri   |    Sıkça Sorulanlar   |    İletişim   |    VIP Hizmet   |    İl İhale İlanları   |    Başarı Hikayeleri    
Ödeme Tipleri

Sitemizde kullanılan bilgiler ile diğer tüm içeriklerin telif hakları şirketimize aittir. © Copyright 2010. Tüm hakları saklıdır.

İcra Turk Türkiye genelinde icra daireleri tarafından yayımlanan ihaleleri 200' den fazla basın yayın kuruluşlarından toplayarak, sizin için kapsamlı bir veri tabanı şekilde listeler. Böylelikle her bir yayını ayrı ayrı takip etmek yerine, tek bir kaynaktan hızlı ve doğru biçimde ihale ilanlarına ulaşırsınız. İcradan ihaleler ile piyasada satışa çıkan araç ve gayrimenkuller veri tabanımızda yer almaktadır.

Destek Hattı
Web Tasarım MediaClick